Részletes program

webmester küldte be 2020. 03. 03., k - 20:49 időpontban

A V. Baranyai Szólótáncfesztivál részletes programja

8:00
érkezés, regisztráció
    
8:30-10:00
baranyai táncok próbája (Vörös rezesbanda, Sárarany zkr.)

8:30-8:55    

bukovinai csárdás és silladri (vonós) (6)

2x

S. zk.

bukovinai silladri (vonós) (10)

3x

S. zk.

ócsárdi kanász és sapkatánc (1)

1x

S. zk.

szebényi verbunk és friss (2)

1x

S. zk.

     

08:55-10:00

   

bukovinai csárdás és silladri (rezes) (2)

1x

VRB

magyaregregyi lassú és verbung (5)

2x

VRB

magyaregregyi verbung (1)

1x

VRB

magyaregregyi gyors csárdás és ugrós (3)

1x

VRB

magyaregregyi lassú és gyors csárdás (1)

1x

VRB

hosszúhetényi friss (gyors csárdás) és verbung (ugrós) (9)

3x

VRB

hosszúhetényi lassú és friss (gyors csárdás) (6)

2x

VRB

kozármislenyi friss és verbunk (2)

1x

VRB

kozármislenyi verbunk (1)

1x

VRB

10:30-12:00
BARANYAI TÁNCOK BEMUTATÓJA
(gyermek, ifi és felnőtt korosztály)

 

név

név

BARANYAI TÁNC

zkr

 

g y e r m e k   k o r o s z t á l y

1.

Bleszák Léna

(Kirch Sára)

hosszúhetényi friss és verbung 

VRB

Bocz Panna

Dicső Amina

2.

Horvát Imola

Török Orsolya

hosszúhetényi friss és verbung 

VRB

Simon Luca  

(Cserveni Szabolcs)

3.

Pfaff Lara Ráhel

Varga Bálint

kozármislenyi friss és verbunk

VRB

Tóth-Pördi Sára

Tallér Szabolcs

4.

Szabó Botond

 

kozármislenyi verbunk

VRB

5.

Batta Xavér

Horváth Tekla

magyaregregyi lassú és verbung

VRB

Kun Médea

Schmidt Dominik 

6.

Majoros Réka

Czikla Zsolt

magyaregregyi lassú és verbung

VRB

Schmidt Jázmin

Varga Nóra

7.

Hock Viola

Várszegi Dorottya

magyaregregyi verbung

VRB

Zenekarcsere

       

8.

Monori Emma

Radák Samu János

szebényi verbunk és friss

S.zk.

Monori Hanna

Stettner Szabina

9.

Cserveni Szabolcs    

 

bukovinai silladri (vonós)

S.zk.

Fényes Hunor

 

10.

Hatta Fruzsina

Borbély Koppány

bukovinai silladri (vonós)

S.zk.

Kiss Virág

Göbölös Máté

11.

Takács Luca

Sípos Viktor

bukovinai silladri (vonós)

S.zk.

Verkmann Hédi

Gulácsi Nikol

12.

Zörényi Dávid

 

bukovinai silladri (vonós)

S.zk.

 

i f j ú s á g i   k o r o s z t á l y

13.

Simon Szofi

(Takács Botond)

bukovinai csárdás és silladri (vonós)

S.zk.

Tóth Boróka Hajna

Hutter Milán

14.

Tóth Loretta

Honfi Zalán

bukovinai csárdás és silladri (vonós)

S.zk.

Zenekarcsere

       

15.

Kugelmann Panna

Bakó Bence

hosszúhetényi lassú és friss

VRB

Horváth Fanni

(Múth Ádám) 

16.

Kirch Sára

Polics Márkó  

hosszúhetényi friss és verbung

VRB

17.

László Rebeka

Bakó Máté 

bukovinai silladri (rezes)

VRB

18.

Schneider Alíz

(Bakó Bence)

hosszúhetényi lassú és friss

VRB

Kirch Boróka

(Polics Márkó)

 

f e l n ő t t   k o r o s z t á l y

19.

Bleszák Tamara

Múth Ádám

bukovinai silladri (rezes)

VRB

20.

Hegedűs Luca Anna

Filótás Bence

hosszúhetényi friss és verbung

VRB

21.

Dobos Krisztina

Tyukász Gergely

hosszúhetényi lassú és friss csárdás

VRB

22.

Bogyay Bianka

Múth Balázs

magyaregregyi gyors csárdás és ugrós

VRB

Bogyay Boglárka

Glock Ákos

23.

Bogyay Mariann

Karsai Viktor

magyaregregyi gyors csárdás és ugrós

VRB

24.

Kovácsné Deák Irén

Kovács Sándor

magyaregregyi lassú csárdás és verbung

VRB

25.

Glock Anna

Glock Károly

magyaregregyi lassú és gyors csárdás

VRB

Zenekarcsere

       

26.

Bátai Rita

Ignácz György Krisztián

bukovinai csárdás és silladri (vonós)

S.zk.

Gáyer Nóra

(Farkas Dominik)

27.

Vránics Eszter

Orsós Péter

bukovinai csárdás és silladri (vonós)

S.zk.

28.

Donáczi Levente

 

bukovinai silladri (vonós)

S.zk.

Farkas Dominik

 

29.

Mihályevics Attila

 

bukovinai silladri (vonós)

S.zk.

30.

Tóth Márton

 

ócsárdi kanász és sapkatánc

S.zk.

12:00
Térzene  a 48-as téren (Pannon Filharmonikusok)

kb. 12:00-13:30
szabadon-választott táncok próbája (Sárarany zkr. - a műsor sorrendje szerint)

14:00-15:30
SZAB. VÁL. TÁNCOK BEMUTATÓJA
(gyermek, ifi és felnőtt korosztály)

 

név

szab.vál.tánc

zkr

 
 

g y e r m e k   k o r o s z t á l y

1.

Bleszák Léna

(Kirch Sára)

bökönyi lassú és friss csárdás

S. zk.

2.

Bocz Panna

Dicső Amina

bökönyi lassú és friss csárdás

S. zk.

3.

Cserveni Szabolcs    

 

györgyfalvi legényes

S. zk.

4.

Fényes Hunor

 

felcsíki orosz zsuka

S. zk.

5.

Horvát Imola

Török Orsolya

bökönyi lassú és friss csárdás

S. zk.

6.

Monori Emma

Radák Samu János

széki csárdás és porka

S. zk.

7.

Monori Hanna

Stettner Szabina

rábaközi dus és friss

S. zk.

8.

Simon Luca  

(Cserveni Szabolcs)

bökönyi lassú és friss csárdás

S. zk.

 

i f j ú s á g i   k o r o s z t á l y

9.

Horváth Fanni

(Múth Ádám) 

györgyfalvi csárdás és szapora

S. zk.

10.

Kirch Boróka

(Polics Márkó)

pálpataki csárdás és szöktetős

S. zk.

11.

Kugelmann Panna

Bakó Bence

pálpataki  szöktetős és marosszéki

S. zk.

12.

László Rebeka

Bakó Máté 

gyergyai lassú és gyors csárdás

S. zk.

13.

Kirch Sára

Polics Márkó  

pálpataki lassú és szöktetős

S. zk.

14.

Schneider Alíz

(Bakó Bence)

györgyfalvi csárdás és szapora

S. zk.

15.

Simon Szofi

(Takács Botond)

sárpilisi lassú és friss csárdás

S. zk.

16.

Tóth Boróka Hajna

Hutter Milán

törökkoppányi lassú és friss csárdás

S. zk.

17.

Tóth Loretta

Honfi Zalán

nyárádselyei sebes

S. zk.

 

f e l n ő t t   k o r o s z t á l y

18.

Bátai Rita

Ignácz György Krisztián

gyergyai gyors csárdás és marosszéki

S. zk.

19.

Bleszák Tamara

Múth Ádám

györgyfalvi csárdás és szapora

S. zk.

20.

Dobos Krisztina

Tyukász Gergely

gömöri lassú és friss csárdás

S. zk.

21.

Donáczi Levente

 

somogyi kanásztánc

S. zk.

24.

Gáyer Nóra

(Farkas Dominik)

mérai csárdás és szapora

S. zk.

25.

Hegedűs Luca Anna

Filótás Bence

györgyfalvi csárdás és szapora

S. zk.

26.

Mihályevics Attila

(Balogh Viktória)

nyárádselyei táncok

S. zk.

27.

Tóth Márton

 

bihari román férfitáncok

S. zk.

28.

Vránics Eszter

Orsós Péter

bálványoscsabai táncok

S. zk.

 

Farkas Dominik   Árus legényes és verbunk S. zk.

16:00
TÁNCHÁZ
a Sárarany zenekarral a Közösségek Háza Haranghy termében

kb. 17:00
GÁLA
(Baranya Kiváló Táncosai és a most díjazottak műsora)

18:00
szakmai tanácskozás oktatóknak a zsűrivel (EFAMI)