Díjazottak

webmester küldte be 2020. 03. 11., sze - 21:21 időpontban

V. Baranyai Szólótáncfesztivál
Komló, 2020. március 7.

fejléc

 

D Í J A Z O T T A K

 

Baranya kiváló gyermek táncosa díj

Simon Luca
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Tóth-Pördi Sára
Józsa Gergely Néptánc Egyesület

Tallér Szabolcs
Józsa Gergely Néptánc Egyesület

Cserveni Szabolcs
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Zörény Dávid
Bátaszéki Felvidék Néptánc Egyesület

Bocz Panna
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület
 

Baranya kiváló ifjú táncosa díj

Simon Szofi
Pántlika Néptáncegyüttes

Tóth Boróka Hajna
Pántlika Néptáncegyüttes

Hutter Milán
Pántlika Néptáncegyüttes

Horváth Fanni
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Kirch Sára
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Polics Márkó
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

László Rebeka
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Bakó Máté
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület
 

Baranya kiváló táncosa díj

Bleszák Tamara
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Múth Ádám
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Dobos Krisztina
Mecsek Táncegyüttes

Tyukász Gergely
Mecsek Táncegyüttes

Kovácsné Deák Irén
Magyaregregyi Hagyományőrző Egyesület

Kovács Sándor
Magyaregregyi Hagyományőrző Egyesület

Vránics Eszter
Boróka Táncegyüttes

Orsós Péter
Boróka Táncegyüttes

Tóth Márton
Mecsek Táncegyüttes
 

Különdíjak

Dicső Amina
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Bleszák Léna
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Kun Médea
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Schmidt Dominik
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Majoros Réka
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Czikla Zsolt
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Schmidt Jázmin
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Varga Nóra
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület

Takács Luca
Vajdasági Magyar Népművészeti és Közművelődési Központ - Újvidék

Sípos Viktor
Vajdasági Magyar Népművészeti és Közművelődési Központ - Újvidék
 

Takács Botond
Pántlika Néptáncegyüttes

Tóth Loretta
Boróka Táncegyüttes

Honfi Zalán
Boróka Táncegyüttes

Kirch Boróka
különdíj a hetényi táncok legélményszerűbb és legkiválóbb előadásáért
Pöndöly Néptánc és Hagyományőrző Egyesület
 

Gáyer Nóra
Boróka Táncegyüttes

Farkas Dominik
Boróka Táncegyüttes